Direct маркетинг

Direct маркетинг

Direct marketing (прямий маркетинг) - вид маркетингової комунікації, який передбачає пряме особисте звернення до одержувача повідомлення. Це один з найбільш ефективних рекламних інструментів, так як дозволяє адресувати меседж безпосередньо споживачеві і робити індивідуальні пропозиції.

Direct marketing часто стає частиною CRM системи компанії - при зверненні за послугою або купівлею товару, клієнт залишає свої контакти і погоджується отримувати цікаві пропозиції на пошту або в СМС / Viber повідомленні. Таким чином формується база лояльних передплатників, які цікавляться новинами компанії, і не проти отримувати персональні вигідні пропозиції. Нерідко у компанії є база контактів, але немає розуміння, як ефективно з нею працювати.

Наша компанія готова надати послуги розсилки по e-mail і СМС / Viber по базі клієнта.

Щоб контакт з одержувачем був найбільш результативним, необхідно грамотно скласти повідомлення, що буде продавати. Наші фахівці враховують специфіку товара або послуги клієнта, побажання по стилю і дизайну, і складають таке повідомлення, яке з більшою ймовірністю зацікавить одержувача.

Розсилка по e-mail і СМС / Viber - це такий вид реклами, відгук від якого видно відразу ж. Після розсилки зростає кількість заходів на сайт замовника, дзвінків або повідомлень на пошту.

Готові обговорити Ваш проект?

Напишіть нам і найближчим часом, наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Працювати з нами