Відділ маркетингу

Відділ маркетингу

Маєте ідею для бізнесу, яку потрібно якісно, стильно оформити і вигідно продати цільовій аудиторії? Помічаєте, що в поведінці споживача щось змінилось, колишня стратегія просування не працює і бізнес втрачає прибутковість? Тож наша пропозиція саме для Вас.


Ми маємо багаторічний досвід в маркетингу та продажу. Ми не пропонуємо шаблонні рішення для кожного. Наші консультанти працюють з різними сферами бізнесу. Кожний спеціалізується на своєму напрямку, досконало його вивчає і знає усі характеристики цільової аудиторії, орієнтується в кон’юктурі ринку, знає сильні та слабкі місця конкурентів. Саме тому ми можемо розробити максимально адаптоване під Ваш бізнес маркетингове рішення.

Наша комплексна пропозиція маркетингового аутсорсу «Відділ маркетингу» підійде власникам вже діючого бізнесу, яким потрібне натхнення, нові ідеї і команда, яка якісно реалізує маркетингову стратегію; а також власникам бізнес-ідеї, яку необхідно розвивати та перетворювати на прибутковий бізнес.


Пропозиція «Відділ маркетингу» включає в себе:

  • Усі необхідні дослідження для розробки позиціонування бренду та стратегії продажу (аналіз ринку, конкурентів, цільової аудиторії)
  • Розробку та реалізацію маркетингової стратегії, меседжів, креативів, медіа-планування
  • До роботи над проектом залучається найбільш компетентний у обраній сфері діяльності консультант, персональний акаунт, спеціалісти з розробки та оптимізації сайту, дизайнер, спеціаліст з контекстної та таргетованої реклами у Google, SMM-спеціаліст та усі необхідні профільні фахівці, в яких виникатиме потреба під час роботи.
  • Аналіз конверсій, звітність по результатам роботи та бюджету у формі план-факт

«Відділ маркетингу» - це надійна та компетентна підтримка для Вашого бізнесу з моменту заснування або від моменту, коли в нього потрібно вдихнути нове життя.

Наші інструменти

Готові обговорити Ваш проект?

Напишіть нам і найближчим часом, наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Працювати з нами