Бізнес зустрічі

Бізнес консультації - напрямок популярний серед початківців та досвідчених бізнесменів, підприємців, ТОП-менеджерів. При створенні та веденні бізнесу навіть у найдосвідченіших фахівців іноді виникає маса питань. Консультації по організації бізнесу від компанії-фахівця допоможуть вирішити майже всі проблеми, пов'язані з вашим бізнесом. допоможуть знайти нові ідеї, вирішать актуальні проблеми, дадуть імпульс для швидкого руху вперед.


Сем Аганов  Сем Аганов, Ph.D., M.B.A. викладач, особистісний і бізнес коуч, медіа консультант, громадський спікер, що спеціалізується в галузі фінансів і бізнес комунікацій.
Сем проводить бізнес-консалтингові проекти для американських і західноєвропейських компаній і продовжує вести приватну клінічну практику по особистісному і бізнес-коучингу. В список його клієнтів входять підприємці, адміністратори, професійні спортсмени, письменники, люди з різним життєвим досвідом і з різних соціальних кіл. Його бізнес-коучингові проекти і консалтинг включають в себе роботу з різного рівня організаціями: від стартап компаній до міжнародних банків і транснаціональних корпорацій, а також проведення професійних тренінгів, консультування для телевізійного каналу The Learning Channel, і т.д. Сем Аганов працює з індивідуальними клієнтами і компаніями з США, Канади, України, Ізраїлю, Іспанії, Великобританії, Німеччини, Австралії та інших куточків світу.Липовий Сергій Володимирович  Липовий Сергій Володимирович - незалежний консультант з 25-річним досвідом роботи в сфері фінансів, інвестицій і бізнес моделювання.
Сергій займається розробкою фінансових стратегій, аналізом фінансового стану підприємств, а також оптимізацією роботи фінансових структур різних бізнесів. Успішно працює з індивідуальними клієнтами в Україні і за кордоном.

  Основні послуги - управлінський облік, бюджетування, IFRS звітність, керівництво фінансовим департаментом, облік відповідно до національних стандартів, постановка завдань розробникам і впровадження ERP систем, податкове планування і оптимізація (on-shore / off-shore), планування та оптимізація грошових потоків, розрахунки інвестиційних проектів, управління фінансовими ризиками, криза менеджмент, оптимізація кредитних зобов'язань.

  З 2013 року по сьогоднішній день фінансовий директор мережі медичних центрів Doctor Sam. Раніше - член керуючої ради компанії «Делойт і Туш, Україна». Фінансовий директор групи Deloitte CIS, West Region (Kyiv, Minsk, Tbilisi), фінансовий директор і член Ради директорів клініки "ІСІДА". Так само фінансовий директор і член Ради директорів, АТЗТ "ЦА ІБ Сек'юрітіз (Україна) AT" (дочірній банк Creditanstalt-Austria Investmentbank AG, інвестиційного банку Групи Bank Austria; з 2001 - дочірній банк CA IB Corporate Finance Beratungs Ges.mbH, c 2002 м - HVB Group).Піхальонок Людмила  Піхальонок Людмила - фахівець з медичного консалтингу та управління медичними проектами. Досвід роботи в сфері приватної медицини - більше 15 років.
  Людмила займається розробкою стратегій розвитку медичних установ. Проектування, підбір персоналу, юридичний супровід в отриманні ліцензії, консультування в створенні медичного бізнесу.

  Серед клієнтів інвестори з України, Білорусі, Грузії та Азербайджану.
З 2015 р і по теперішній час - виконавчий директор Клініки сучасної стоматології та естетичної медицини «Ідеаль», м.Київ. А також консультант медичного проекту компанії «AS Group Investment» м.Баку.

  Раніше - заступник керівника медичного департаменту компанії «АС Джорджія», м.Тбілісі, Грузія, глава групи компаній: ТОВ «Нео-Лаб» (м.Київ), ТОВ «СМАРТСЕЛ» (м.Одеса). Так само працювала першим заступником директора клініки «Ілая», директором дитячого медичного центру мережі «Добробут», директором медичного центру «Екологія життя», де співпрацювала з фахівцями вищої категорії Медичної Академії наук КНДР. Відкривала ексклюзивне представництво в Україні та працювала генеральним директором ТОВ «Міжнародна косметична група» My style (Німеччина), Corpora (Іспанія), косметичне обладнання та витратні матеріали.Іванінів Олександр   Іванінів Олександр - експерт в області ефективного маркетингу і digital-просування. Більше 10 років розробляє і впроваджує успішні маркетингові кампанії для бізнесів різного масштабу. Співзасновник OOO "Грін Три Лайтс", співзасновник ТОВ «Інтегровані Бізнес Рішення».

  Основні напрямки - розробка маркетингових стратегій, аналіз ринку, аналіз конкурентів, розробка та реалізація стратегій і тактик просування бізнесу, розподіл маркетингового бюджету, виведення на ринок нового продукту / послуги, розробка та впровадження програм лояльності (дисконтної, бонусної, накопичувальної, партнерської), розробка інтегрованих маркетингових комунікацій.

  З 2014 по 2018 р.р. директор з продажу та маркетингу мережі медичних центрів Doctor Sam,
раніше - комерційний директор медичної компанії «ilaya», засновник ресторану "Віллабаджо", керівник проектів маркетингових комунікацій в корпорації «Інком».

Готові обговорити Ваш проект?

Напишіть нам і найближчим часом, наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Працювати з нами