Помічник маркетолога

Помічник маркетолога

Навіть найкомпетентніший маркетолог не може володіти усіма знаннями рекламних інструментів чи просто не вистачає часу, аби виконувати самотужки усю роботу з планування та реалізації маркетингової стратегії. Ми усі мали такий досвід, коли на задачі не вистачає доби, а також бракує певних знань чи навиків для виконання необхідних завдань. І не раз приходили до висновку, що існують задачі, з якими краще впорається профільний спеціаліст, як то – сформувати семантичне ядро для контекстної реклами чи таргетувати рекламний пост, чи підготувати буклет до друку.


Саме з такою метою – надати штатним маркетологам кваліфіковану допомогу вузькоспеціалізованих професіоналів – і була розроблена наша комплексна пропозиція маркетингового аутсорсингу «Помічник маркетолога».
«Помічник маркетолога» - це ціла команда додаткових рук та мізків, це одна якісна альтернатива багатьом підрядникам, це чітко організований робочий процес з детальною звітністю та аналітикою результатів роботи, і комунікацією з одним аккаунтом. Обираючи таку пропозицію, Ви як штатний маркетолог компанії, переходите в роль координатора і спостерігача, а наші спеціалісти беруть на себе роль планувальника та виконавця.


Комплекс маркетингових послуг «Помічник маркетолога» включає в себе:

  • Розробку медіа-плану просування послуги/продукту/спецпропозиції
  • Роботу з такими каналами, як контекстна реклама, таргетована банерна реклама, таргетована реклама у соцмережах, SЕО просування
  • Роботу з сайтом компанії (написання матеріалів, адміністрування сайту, оформлення візуалами)
  • Дизайн, розробка макетів з нуля, від ідеї до підготовки для розміщення в інтернеті чи друку
  • Звітність по результатам роботи та бюджету у форматі план-факт

І це не вичерпний перелік послуг. «Помічник маркетолога» - це не лише виконавець, це радник і друг, який підкаже, які сезонні зміни є в поведінці споживача; з якими месседжами кампанія спрацює краще; до яких інсайтів цільової аудиторії необхідно апелювати; в якій типографії матеріали кращі, а в якій дешевші. «Помічник маркетолога», хоч і не знаходиться в офісі компанії, але максимально включений в усі робочі процеси, аби задовольнити усі потреби компанії замовника і дати якісний результат.

Наші інструменти

Готові обговорити Ваш проект?

Напишіть нам і найближчим часом, наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Працювати з нами