SMM, таргетованна реклама

SMM - Social Media Marketing

Соціальні мережі давно перестали використовуватися для особистих цілей або для розваги. Тепер це повноцінний рекламний канал для просування бренду і комунікації з потенційними споживачами. Головна перевага соціальних мереж як рекламного каналу в тому, що можна скласти точний портрет користувача, і таким чином зорієнтувати аудиторію за запитом бренду. Компанії, які представлені в соціальних мережах, і чиї сторінки активно ведуться, формують лояльність у споживача, можуть швидко вступати в діалог про свій продукт або послуги і надавати миттєву онлайн підтримку.


Для ефективного просування бренду в соціальних мережах потрібна грамотна робота, якісний контент і активна взаємодія з цільовою аудиторією. Наша компанія має великий досвід в SMМ просуванні, ми працюємо з Facebook, Instagram, LinkedIn, і YouTube.

Як ми працюємо з клієнтом:

  • Роботу з кожним клієнтом ми починаємо з визначення цілей і завдань
  • Аналізуємо цільову аудиторію і представленість бренду в соціальних мережах
  • Розробляємо концепцію SMМ просування і підбираємо найбільш підходящі майданчики
  • Наші фахівці створюють співтовариство і готують контент-план, генерують цікавий контент і пропонують дизайнерське оформлення візуалів для постів
  • Ми регулярно наповнюємо спільноти клієнтів контентом, відповідаємо на коментарі і особисті повідомлення, створюємо і підтримуємо активність фоловерів
  • Налаштовуємо і запускаємо таргетовану рекламу
  • Ми регулярно аналізуємо ефективність публікацій, при необхідності коригуємо

Грамотне просування в соціальних мережах допоможе підвищити впізнаваність бренду, закріпити позиції на ринку і значно збільшити продажі, тому не втрачайте час і звертайтеся до нас за консультацією.

Ціна послуги SMM-просування залежить від багатьох факторів: це сфера діяльності бізнесу, специфіка послуг або продукту, популярність бренду, обсяг аудиторії і т.д.

Під кожного клієнта розробляється індивідуальна стратегія просування, враховуються всі особливості бізнесу, підбираються найбільш підходящі соціальні мережі.

Готові обговорити Ваш проект?

Напишіть нам і найближчим часом, наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Працювати з нами