Web і графічний дизайн

Web і графічний дизайн

Сфери графічного і web-дизайну мають багато спільного - фахівці однієї й іншої сфери - це люди творчі, які повинні вміти доступно і в красивій обгортці подати пропозицію товару або послуги споживачеві. Але також вони мають і принципові відмінності.

Графічний дизайн – це об'єднання логіки і творчості, це створення унікального, впізнаваного продукту. Це вміння донести меседж до споживача за допомогою візуальних носіїв.

Фахівці нашої компанії виконують замовлення на графічний дизайн в різних сферах:

  • розробка корпоративного стилю для компанії (логотип, шрифт, оформлення документів і презентацій)
  • дизайн поліграфічної продукції (календарі, листівки, візитки і т.д.)
  • оформлення постерів, афіш, журналів, газет, книг
  • розробка макетів для рекламних носіїв (борди, холдери, сіті-лайти)

Web-дизайн - це проектування сайту, створення макета сайту, його структури та наповнення сторінок. У web-дизайні дуже важливо розуміти, з якою метою створюється сайт, адже крім того, що він повинен бути красивим, він повинен бути ще і функціональним.

Наші web-дизайнери займаються проектуванням сайтів будь-якої складності (від сайту візитки або посадкової сторінки до інтернет-магазину), обов'язково враховуючи побажання клієнта, переваги, особливості корпоративного стилю і завдання, які повинен вирішувати сайт.

Також наша компанія спеціалізується на розробці ефективних інтернет-банерів. Як відомо, якісний банер - це найбільш клікабельний банер. Він повинен привертати увагу, за лічені секунди доносити суть пропозиції і вести потенційного споживача на сайт товару або послуги.

Наші дизайнери мають великий досвід у створенні саме таких – клікабельних банерів.

Готові обговорити Ваш проект?

Напишіть нам і найближчим часом, наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Працювати з нами